Kurumsal

Hakkımızda

Has Gümüş, 1990 yılında Ömer Çiçek tarafından kurulmuş olup, Türkiye'de takı satışında lider konumundadır.

Has Gümüş Diyarbakır'da çekimi İstanbul Mas Medya Hiz. Ltd. Şti. tarafından gerçekleştirilen "Sultan" dizisi, İstanbul LPS Sihirli Film Elk. Ltd. Şti. tarafından çekimi gerçekleştirilen "Sevgi Taşı" filmi ve benzer birçok sponsorluklar alarak, yerel tv - radyo - otobüs giydirme bilboard reklamları ile görsel ve yazılı medyada da adından söz ettirmiştir.

Has Gümüş yurtiçinde "Diyarbakır Mezopotamya Mücevher" fuarı, "İstanbul CNR Expo" fuarı, "İzmir Enterasyonal" fuarı, yurtdışında "Almanya Leipzig" fuarı, "jeweller Expo Ukraine/Kiev" fuarı, "İran/Tahran Mücevher" fuarı, "Azerbaycan-Bakü Mücevher" fuarı, "Bangkok/Tayland Bangkok gems & Jewellery" kuyumculuk fuarı gibi birçok fuarda gerek katılımcı gerekse araştırmacı olarak bulunmuştur.

Has Gümüş www.hasgumus.com.tr web adresi ile facebook.com/HasGumus, instagram/hasgumuscomtr ve twitter/has_gumus sosyal medya adresleri ile dünyanın en uzak köşesine bile takı tasarımlarını ulaştırmayı başarmıştır.

Has Gümüş dünyaca ünlü sanatçılara, siyasetçilere, yazarlara yaptığı özel tasarımlarla hem yurtiçinde hem yurtdışında kendini ıspatlamıştır.

Has Gümüş üretim kapasitesini arttırarak sıra dışı takı tasarımlarıyla bölgeye özgü etnik takılarıyla, telkari-hasır işlemeciliğiyle, kişiye özel ürün tasarımlarıyla ve dünyaca ünlü distribütörlükler alarak ulaştığı satış gücü ile her yıl açtığı yeni şubeleriyle ürün yelpazesini genişleterek kaliteli hizmet sunmaktadır.