Müşteri İlişkileri

Sipariş ve Kargo


Siparişinizin stoklarımızda hazır olup olmaması durumuna istinaden maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Altın ve değerli taşlarda -+%3 ile -+%10 gramaj farkı doğabilmektedir.

Siparişiniz ÜCRETSİZ KARGO ve SİGORTALI olarak gönderilmektedir. (Yurt dışına gönderim talepleriniz için sipariş vermeden önce lütfen +90 (533) 507 90 33 no' lu telefon aracılığıyla tarafımız ile iletişime geçiniz.)

Ürününüzün sorunsuz olarak teslim edilebilmesi için girdiğiniz alıcı adresinin doğru ve eksiksiz olması, ayrıca gerektiğinde beyan edilen telefon numarası ve e-posta adreslerinden irtibat kurulabiliyor olması gerekmektedir.

Özel günlerde yaşanılabilecek yoğunluktan dolayı teslimat gün ve saati garantisi maalesef verilememektedir.

Hava şartları, trafik ve kaza gibi benzeri sebepler teslim zamanında aksaklıklar yaratabilmektedir.

https://www.hasgumus.com.tr/ web sitesinde yer alan ürünlerde sezona bağlı ürün farklılıkları veya çözüm ortaklarındaki aksaklıklardan dolayı, seçtiğiniz üründe veya renginde değişiklik olabilir. Teslim edilecek ürünün, https://www.hasgumus.com.tr/ kalite standartları garantisi altında olacağına emin olabilirsiniz.

Ürününüzün teslimatı esnasında alıcı kişi adresinde bulunamıyorsa Ürününüz Güvenlik Görevlisi/Komşu/Apartman Görevlisi'ne teslim edilebilir.

Siparişin, teslim edilecek kişi tarafından kabul edilmemesi durumunda herhangi bir geri ödeme iadesi yapılmaz, sorumluluk yalnızca müşteriye aittir.

Bazı kuruluşlarda, kuruluşun koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya değil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır.

Adreste eğer hiç kimse bulunmuyorsa veya adres bulunamıyorsa alıcı kişi ile bağlantı kurulmaktadır. Bu durumda teslimat gecikmeli olarak yapılacaktır. Ek olarak provizyonu alınmış olan siparişler iptal edilmez, geri ödeme iadesi yapılmaz.

Ulaşım olanaklarının kısıtlı olduğu bölgelerde veya kötü hava koşullarında teslimat zamanı ve ücretinde zorunlu değişiklikler yapılabilir.

GÖNDERME SÜRESİ

Siparişlerinizdeki ürün(ler) maksimum 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Özel üretim siparişlerinizin 7- 10 gün içerisinde üretimi gerçekleştirecek olup, üretim sonunda kargoya teslim edilmektedir.


SİPARİŞ TAKİBİ

https://www.hasgumus.com.tr/'ten verdiğiniz tüm siparişler çözüm ortaklarımız aracılığı ile size teslim edilecektir. Siparişin alıcıya ulaşma süresi alıcının bulunduğu şehre göre değişiklik göstermektedir. Siparişinizin durumunu öğrenmek için Hesabım sayfasında "SİPARİŞLERİM" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.


ONAY SÜRECİ

Sitemizden verilen tüm siparişlerde alışveriş güvenliğini sağlamak amacıyla bir onay aşaması vardır. Siparişinizi oluştururken tercih ettiğiniz ödeme şekline göre ilgili departmanımız siparişinizin onayını alır ve siparişiniz hazırlanma sürecine girer. Siparişin hazırlanma süreci;

Havale / EFT siparişlerde sipariş tutarının banka hesaplarımıza yansımasıyla,

Kredi kartıyla verilen siparişlerde https://www.hasgumus.com.tr/ güvenlik departmanı veya ilgili bankanın güvenlik departmanının harcama onayıyla gerçekleşir.


SİPARİŞİNİZİ ALIRKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişiniz de bulunan ürünlerin kendisine ulaşması akabinde alıcı kişi, çözüm ortağı görevlisinin verdiği teslim fişini imzalayarak Ürünü kontrol edebilir. Ürününüzün beklenmedik bir durumu halinde bunu tarafımıza bildirirseniz çözüm ortağımız ile irtibat kurulacak olup, ürün değişimi ve diğer çözümler hususunda da gerekli işlemler yapılacaktır. https://www.hasgumus.com.tr/'in çözüm ortakları tarafından ulaştırılan tüm ürünler müşteri memnuniyeti ilkelerimizin garantisi altındadır